زنجیره سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل

زنجیره: سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل برنامه اردبیل جدول پخش

گت بلاگز ورزشی اکسین البرز به آمل انتقال یافت؟

سرپرست تیم فوتبال اکسین البرز در مورد شایعه انتقال این تیم به شهرستان آمل توضیحاتی ارائه کرد.

اکسین البرز به آمل انتقال یافت؟

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی کلوب خبرنگاران

در حالی که فوتبالدوستان البرزی بعد از بازگشت تیم فوتبال سایپا به تهران، به تیم اکسین امید بسته و در فصل گذشته لیگ دسته اول از این تیم بومی به خوبی حمایت کردند ولی مطرح شدن شایعه عجیب انتقال اکسین به شهرستان آمل، بار دیگر البرزنشینان را در بیم و امید قرار داد. در همین زمینه با حسین یدی سرپرست تیم اکسین البرز گفت و گویی انجام دادیم.
وی با تکذیب این خبر بیان کرد: انتقال تیم اکسین به آمل به هیچ وجه درست نیست چراکه مسئولان کلوب اکسین قصد دارند همچنان در استان البرز و شهر کرج تیمداری کنند. به عنوان سرپرست این چنین شایعه ای را تکذیب می کنم.

عبارات مهم : انتقال

وی افزود: با وجود تلاش فراوان بازیکنان و کادرفنی تیم اکسین، در آخر مسابقه های فصل گذشته لیگ دسته اول از افزایش به لیگ برتر بازماندیم ولی از این عنوان ناامید نمی شویم و قصد داریم در فصل آتی این مسابقه ها با تشکیل تیمی قدرتمند به لیگ برتر برسیم.
یدی درمورد اوضاع ادامه همکاری یحیی گل محمدی با تیم اکسین اظهار داشت: گل محمدی با اکسین 2 سال دیگر قرارداد دارد. وی این هفته با مسئولان کلوب نشستی را برگزار می کند و در این نشست درمورد برنامه های خود را جهت سال آینده ارائه می کند.
سرپرست تیم فوتبال اکسین البرز در آخر خاطرنشان کرد: بازهم تاکید می کنم مسئولان شرکت اکسین هیچ برنامه ای جهت انتقال این تیم از کرج به آمل ندارند ولی قصد دارند از سال آینده بازی های اکسین را به جای ورزشگاه انقلاب در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتقال | فوتبال | مسئولان | گل محمدی | سال آینده | حسین یدی | اکسین البرز | انتقال اکسین به آمل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog