زنجیره سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل

زنجیره: سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل برنامه اردبیل جدول پخش

گت بلاگز استان ها با اقتدار و توان امنیتی کشور عزیزمان ایران نمی‌توانید در هیچ نقطه‌ای از منطقه آرامش داشته باشید

استاندار سیستان و بلوچستان با تسلیت به خانواده‌های داغدار شهدای مرزبان گفت: دشمن های و گروهک‌های خودفروخته آگاه باشند که چون گذشته در تعقیب ارزش هستیم و نمی

با اقتدار و توان امنیتی کشور عزیزمان ایران نمی‌توانید در هیچ نقطه‌ای از منطقه آرامش داشته باشید

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از زاهدان ، روابط عمومی استانداری، علی اوسط هاشمی با بیان اینکه مواضع بزرگان و معتمدان طوایف علیه جریانات سوء و گروهکهای معاند بر کسی پوشیده نیست افزود: خود فروختگانی که در دامن بازیچه های محلی سیر می کنند بدانند که این حرکات سقوط آنان را در بین مردم و قوم خود به دنبال دارد و هیچ پایگاهی در نزد مردم نداشته و ندارند.
وی ادامه داد: سردمداران گروهک های خبیث و جنایتکار آگاه باشند که این گونه حرکات آنان در بین مردمی که با تکیه بر عقلانیت، اعتقاد و باورشان واقعیت ها را کشف می کنند همچنین صفوف حاصل از وحدت مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران راهی جهت نفوذ و رشد این نوع آفت ها نیست و هیچ موقع مورد اقبال واقع نخواهد شد.

عبارات مهم : ایران

وی با اشاره به سخن پیامبر مکرم اسلام که «اشرف موت ها شهادت است» گفت: قطعا کسی که شهید می شود ضرر نمی کند، لیکن خریدارش خداوند است بلکه متضرر آن کسی است که در برابر خداوند ایستادگی کرده و بر موضع خصم علیه مسلمان باشد.
منافع ایالت و ملت خود را به حراج نگذارید
نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان خطاب به دولت پاکستان و مسئولان ایالت بلوچستان گفت: منافع ایالت، کشور و ملت خود را بدست عده ای خود فروخته به حراج نگذارید. وی اضافه کرد: هیچ دولت عاقلی نمی تواند منافع خود را به یک عده ای شرور و خود فروخته بسپارد که به او آسیب وارد کند و بی شک دوام این گونه حرکات دامنه بردباری و تحمل مردم را پایین می آورد.
استاندار با بیان اینکه دامنه صبر مردم کشور عزیزمان ایران در قبال جنایت های عنصرهای خودفروخته وابسته به بعضی کشورهای غربی و به ظاهر اسلامی محدود است بیان کرد: شرط رعایت حسن همجواری و بودن بر موضع شراکت در پیشرفت منطقه ای عاری بودن منطقه از وجود افراد ناپاک و دشمن های است و کشور همسایه باید به این هشدار بطور جدی توجه داشته باشد.
برخورداری کشور عزیزمان ایران از اقتدار اوج در برابر دشمنان
هاشمی با بیان اینکه این گونه حرکات از نگاه و زاویه تیزبین هیچ آکاه و تحلیل گر پرسشها امنیتی و اهل وجدان قابل قبول و موثر نبوده و نخواهد بود، تاکید کرد: دشمن های می دانند که کشور عزیزمان ایران اسلامی با تکیه بر آگاهی و شعور مردم انقلابی خویش از اقتدار بالایی در برابر دشمن های برخوردار است و آمریکا با تمام عوامل جهانی خود نتوانست در برابر چنین ملت بزرگ و رشیدی دوام بیاورد و در نهایت در برابر اراده ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران زانو زد. وی اظهار داشت: در اینجا اراده دولت و ملت وجود دارد و دشمن های نظام اسلامی باید این فهم و معرفت را بدست آورده باشند که کشور عزیزمان ایران اسلامی در حال طی مسیر چهل سالگی خود با اقتدار و قدرت با ایفای نقش در عرصه جهانی بر پایه اصول خویش است.
گفتنی است امروز صبح جمعه با حضور نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و شماری از مدیران استانی و مردم استان پیکر مطهر شش تن از مرزبانان اتفاق تروریستی میرجاوه جهت تشییع و خاک سپاری از فرودگاه بین المللی زاهدان به زادگاهشان در مشهد بدرقه شدند.
انتهای پیام/ف

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | علی اوسط هاشمی | توان امنیتی | اقتدار | تسلیت | مرزبانان | میرجاوه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog