زنجیره سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل

زنجیره: سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل برنامه اردبیل جدول پخش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از خوش‌گذارنی بازیکنان در دوبی بی‌خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می‌رویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس از خوش‌گذرانی چند بازیکن شب قبل از بازی با الهلال اظهار بی‌اطلاعی کرد. 

از خوش‌گذارنی بازیکنان در دوبی بی‌خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می‌رویم ، برانکو

برانکو: از خوش گذارنی بازیکنان در دوبی بی خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می رویم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس از خوش گذرانی چند بازیکن شب قبل از بازی با الهلال اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوییچ، سرمربی تیم پرسپولیس راجع به خبرهایی مبنی بر این که بازیکنان این تیم شب قبل از بازی با الهلال به خوشگذرانی پرداخته اند گفت: من از این عنوان خبر ندارم. خبرنگاران در این باره نوشته اند. اگر آن ها نوشته اند باید بنویسند کدام بازیکنان بوده اند؟

از خوش‌گذارنی بازیکنان در دوبی بی‌خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می‌رویم ، برانکو

او در پاسخ به این پرسش که در بازی قبلی هم بازیکنان خاطی را ۵۰ هزار دلار جریمه کرده هست، بیان کرد: این ها پرسشها داخلی ماست. اگر می دانند کدام بازیکنان جهت خوشگذرانی رفته اند، آیا نمی نویسند؟ من هم می توانم حرف های بی مدرک بزنم. من این مطلب را امروز از خبرنگاران شنیدم.

برانکو راجع به این که آیا پرسپولیس بعد از باخت برابر الهلال وارد حاشیه شده است است؟ اظهار کرد: من نمی دانم راجع به سید جلال حسینی چه نوشته اند؟ او کاپیتان تیم ما و بازیکن ماست و تا زمانی که من مربی ام کاپیتان خواهد بود. من نمی دانم مسئله کجاست؟ چه کسی جهت ما مسئله می سازد؟

سرمربی پرسپولیس از خوش‌گذرانی چند بازیکن شب قبل از بازی با الهلال اظهار بی‌اطلاعی کرد. 

او در پاسخ به این پرسش که آیا این عنوان صحت دارد که قبل از بازی از حسینی خواسته بازی کند ولی او قبول نکرده؟ گفت: نه ما با هم صحبت کردیم. منفی و مثبت ها را کنار هم گذاشتیم و در نهایت من باید تصمیم می گرفتم. ولی تصمیم جمعی مان این بود که ریسک بزرگی است که او بازی کند. با در نظرگرفتن این که دو ماه بازی نکرده بود و دو ماه هم تمرین تحت فشار نداشته، نتیجه گرفتیم که بهتر است بازی نکند و اگر نیاز شد بازی کند. چون هم با مصلح و هم با ماهینی مسئله داشتیم بنابراین ریسک بزرگی بود و هیچ سوء تفاهمی نبود.

وی افزود: مسئله مهم این است که حسینی در حال حاضر سالم است ولی طبیعی است که نیاز به بازی دارد و امیدواریم که بتواند در تیم ملی هم بازی کند و این مساله مهمی است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که در صورتی که حسینی در بازی سه شنبه تیم ملی بازی نکند، آیا برانکو از او در برابر استقلال خوزستان استفاده خواهد کرد یا خیر؟ گفت: بله او باید جهت ما بازی کند. حسینی در حال حاضر تمرین می کند ولی هنوز به فرم کامل نرسیده است و فقط با بازی می تواند به فرم کامل برسد. او دانش و تجربه دارد و انرژی و شوق بازی هم دارد و مشکلی ندارد. نمی دانم چه کسی گفته من حسینی را خط زدم و کنار گذاشتم؟ این مطالب را رسانه ها می نویسند و حق دارید که هرچه می خواهید بنویسید.

از خوش‌گذارنی بازیکنان در دوبی بی‌خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می‌رویم ، برانکو

او در پاسخ به این پرسش که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) جهت بازی برگشت برابر الهلال چشم امید به معجزه برانکو دارند و با در نظرگرفتن این که پرسپولیس در لیگ هم باید برابر استقلال خوزستان به میدان برود، آیا این فشردگی بازی ها مشکلی ایجاد نمی کند؟ گفت: جهت بازی برابر الهلال وقت کافی جهت آماده شدن داریم. من نمی دانم چطور راجع به معجزه صحبت می کنند؟ الهلال تیم بسیار خوبی است و هر سال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی می کند و ۴ تا ۵ بازیکنانش مدام در تیم حضور دارند و فقط خارجی ها عوض کردن می کنند و البته بازیکنان خارجی هم ارتقا پیدا می کنند. تیمی است که ۶۰ قهرمانی متفاوت داشته و قهرمان آسیا هم بوده است و تیم قرن آسیا آشنا شده است هست. این ها چه فکری می کنند و آیا می گویند که الهلال تیم ساده و ضعیفی است؟

برانکو ادامه داد: ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد. ما یک هزارم شانس هم وجود داشته باشد تلاش مان را خواهیم کرد ولی کار مشکل داریم. با توجه به اتفاقات بازی رفت، افزایش سخت است ولی به هر حال فوتبال است و چیزی قابل آینده نگری نیست.

سرمربی پرسپولیس از خوش‌گذرانی چند بازیکن شب قبل از بازی با الهلال اظهار بی‌اطلاعی کرد. 

سرمربی پرسپولیس راجع به این که آیا شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده که بازیکنان مصدوم تیم هستند، به بازی بعدی پرسپولیس می رسند یا خیر؟ گفت: شجاع متاسفانه در تمرین اول ما مصدوم شد. مصدومیت او به خاطر شوقی بود که این بازیکن دارد و در هر تمرینی تلاش می کند که ۱۰۰ درصد توانش را بگذارد. خیلی دلواپس شجاع هستم. فرشاد هم امروز یک معاینه دیگر دارد و شانس برگشت دارد.

او راجع به آنالیز بازی پرسپولیس و الهلال و غلط های خط دفاع گفت: ما تمرین می کنیم که غلط های مان کم شود. اشتباه هر لحظه خواهد بود. اشتباه اگر نباشد که همه بازی ها بدون گل می شود. ما ۵ شانس داشتیم، دفاع آن ها هم اشتباه کرد ولی نتوانستیم ازشانس های مان استفاده کنیم. بله اشتباه داشتیم و در آن شرایط که بازی را باخته بودیم و می خواستیم جبران کنیم درصد اشتباه بالاتر می رود. ما تلاش می کنیم که اشتباه ها را به حداقل برسانیم. باید بدانیم که در حال حاضر یکی از بازیکنان ما مصلح است که امسال از لیگ ۲ آمده هست. شجاع هم بازیکن تازه ماست. از ماهینی هم در همه پست ها استفاده می کنیم. طبیعی است که در این طور شرایط اشتباه ها هم بیش تر می شود. چون در این شرایط بیش از همه ماهینی و ربیع خواه قربانی می شوند که مجبورند در همه پست ها بازی کنند.

از خوش‌گذارنی بازیکنان در دوبی بی‌خبرم/ یک هزارم هم شانس باشد، جهت برد الهلال می‌رویم ، برانکو

برانکو در پاسخ به این پرسش که با توجه به محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات آیا در فصل آینده این تیم با پرسشها زیادی روبه رو نخواهد بود؟ گفت: من به تیمی که الان داریم کاملا ایمان دارم و انتظار دارم که انرژی و شوق به تیم برگردد و مسئله خاصی نمی بینم. همه بازیکنان جوان ما خیلی خوب پیشرفت می کنند و قطعا نتیجه های خوبی به دست خواهیم آورد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | سید جلال حسینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog