زنجیره سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل

زنجیره: سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل برنامه اردبیل جدول پخش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (۶۸۶)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

ملیکا زارعی در حال گذراندن اوقات غراقت در جنگل های شمال. خاله شادونه جان شما که انقدر بین کودکان و غیر کودکان محبوب هستید و حرف شما را قبول دارند و به آن گوش میدهند، کار درستی است که تصویری از یک اقدام غلط و خطرناک؛ یعنی آتش روشن کردن در جنگل را تبلیغ می کنید؟!

بهنوش جان بنظرت کمی دیر جهت شروع دست به کار نشده ای؟! معمولا الفبای ساز را باید در کودکی آموخت.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

حتی اگر مسعود دهنمکی باشی، دختر دهه هشتادی ات پای تو را به کافه های شمال شهر باز خواهد کرد!

بهناز جعفری و مرضیه رضایی در مراسم فتوکال فیلم “سه رخ” ساخته جعفر پناهی یکی از فیلم های محبوب کن امسال. توصیه جالب اینجاست که منتقدان و صاحب نظران جشنواره فیلم کن، نمره و امتیاز بهتری جهت “سه رخ” پناهی نسبت به “همه می دانند” فرهادی در نظر گرفته اند!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

این شما و این اشلی گراهامِ ایران!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

صدای رضا فیاضی از این گریم و کاراکتر تکراری که در ده ها فیلم و تئاتر جهت وی در نظر گرفته اند، در آمد. عمو رضا گفته که دیگر این گریم و نقش را قبول نخواهد کرد! بعد از این ترساندن نگرانی شدیدی وجود رضا ورزی را فرا گرفت و نمیداند من بعد جهت نقش نفوذی های انگلیس در دربار قاجار و پهلوی از چه کسی استفاده کند!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

یک عدد حمید لولایی، بعد از خوردن یک فصل شام مفت.

امیر یل جان جسارتاً از هویدا کردن این یک گوهر صرف نظر کنید. بگذارید موسیقی جهت این مردم بماند.

رضا داودنژاد و شیما سهرابی، میهمان خاص رستوران لاله اسکندری و همسرش. رستورانی به نام طاقچه که طبق شنیده ها (ما که نرفتیم!) قیمت یک قوری چای آن 35 هزار تومان است! اسنپ بگیری عبدالله را بفرستی از بزرگراه چالوس برود شمال و از مزرعه چای بچیند و بیاورد و دم کند از این مبلغ کمتر در می آید! این چه منطقی جهت قیمت گذاری است؟!

عادل غلامی این پست از صفحه ویکیپدیایی “ارش کمانگیر” قهرمان اسطوره ای کشور عزیزمان ایران را با تاکید بر املی بودن این شخصیت به اشتراک گذاشت. کاری با صحت و سقم این عنوان نداریم، ایراد ما به منبعی است که عادل جهت اثبات حرف خود استفاده کرده است! بعضی اشخاص عزیز نمیدانند که هر شخصی که به اینترنتی دسترسی دارد، میتواند ویکیپدیا را هر ور که دلش میخواهد ویرایش کند و استناد به آن کار خنده داری هست. مثل همین صفحه آرش کمانگیر که در حال حاضر و با گذشت کمتر از دو روز، نام شهر آمل از آن از بین بردن شده است است.

ماجرا های بابک کریمی و فیلتر های اینستاگرامش. فیلتری نمانده که بابک با آن سلفی نگرفته باشد.

سروش صحت تمامی سعیش را کرده با گذاشتن این تصویر از یک تلفن عمومی و نوشتن یک جمله خفن، به مخاطب حس نوستالژیک القا کند و یا آن ها تحت تاثیر تفکر عمیق و اندیشه مستتر در متن قرار بدهد که متاسفانه در هیچ کدام از این دو مورد اصلا موفق نبوده هست. هنوز سر همه کوچه های شهر یکی از این تلفن های عمومی یافت میشود و تا نوستالژیک شدن فاصله دارد.

اختیار دارید سحر خانم، شما که انقدر پیشرفت کرده ای و تفاوت ه و کسره را یاد گرفته ای، استحقاق زندگی کردن را داری. فقط کمی باید روی حرکت گذاری ها کار کنی. به عنوان نمونه کلمه “که” نیازی به اعراب ندارد.

وقتی تازه باران گرفته و تمامی تلاشت را میکنی یکی از قطره ها به دهانت ببارد که معمولاد در این موارد کل صورت خیس میشود، دریغ از یک قطره درون دهان!

خاطره جان حداقل تصویر را رنگی می گذاشتی تا زحمات این عطیه زن قابل رویت باشد!

چهار نفر آدم، هفتاد هزار تومن پول چای. بخدا خود سماور انقدر گران نیست.

سهراب پورناظری به صورت نظم توصیه کرد که در سرمای بهار خیلی لباس گرم نپوشیم. چشم، فقط بی زحمت شماره موبایلت را بگذار که هزینه های سرماخوردگی و درمانگاه را باهات هماهنگ کنیم تا کارت به کارت کنی.

نگین معتضدی و نیما فلاح در نمایی از کار جدیدشان. نیما در این کار نقش این پیرمرد های کت فابریک را دارد که حتی در استخر هم کتشان را در نمی آورند.

دهانت میخنند جواد جان ولی چشم هایت نه. میدانم که همکاران چه بلایی بر سر کافه ات آورده اند.

سارا رسولزاده در کنار هوادارانش در یک مرکز سینمایی.

مونا کرمی، ویدا جوان و جوانه دلشاد در پوستر نمایش خاطرات هنرپیشه نقش دوم” که یکی از نوشته های استاد بهرام بیضایی است.

بی انصافی است اگر در کنار تمامی تبریک ها و احساس غرور ها، نامی از امیر نادری نبریم. کارگردان کهنه کاری که فیلمنامه یکی از فیلم های جشنواره کن امسال را نوشته هست. آرزوی موفقیت داریم جهت این کارگردان با کلاس و موفق.

و اینگونه بود که زن معاونی نه تنها ساعت 9 لایو نگذاشت، بلکه اینستاگرام را ترک کرد :))

احتمالاً انتظار داشته مثل این بازیگر های شاخ، نتیجه نظر سنجی 99 به 1 شود.

عکسی جالب و بانمک از کودکی های محمدرضا غفاری، بازیگر خوب و بی حاشیه سینما و تلویزیون.

تیکه هایمان نتیجه داد و بهنام بالاخره یک دست لباس نو خرید.

گویا حال الناز خوب شدنی نیست. واقعا جهت او ناراحتیم و از صمیم قلب آرزوی بهبودی داریم.

اشکان دژاگه که این روز ها در کشور عزیزمان ایران هست، این شات را از ارتباط تصویری که با دخترش داشت به اشتراک گذاشته.

عکس یادگاری رضا گلزار با یک پلیس در مرکز کنترل ترافیک تهران. احتمالا رضا جهت اعتراض به مبلغ خلافی ماشین اش به این مرکز رفته که بعد از مشورت های فراوان کار با این استوری به خیر و خوشی انجام شده است است.

سینا حجازی در حال خوشگذرانی در مناطق روستایی فرانسه.

مهران غفوریان و پانته آ بهرام در حاشیه مراسم خوش حالی تولد 33 سالگی محسن یگانه بعد از اجرای کنسرت اش در برج میلاد. تبریک به این خواننده خوب و پرطرفدار کشورمان. خواننده ای نزدیک به 15 سال است توانسته ارتباط خوب بین خود و هوادارانش را حفظ کند و هر لحظه از حد بالایی از محبوبیت برخوردار بوده است.

خیلی وقت بود که پارسا پیروزفر هیچ تصویری نگذاشته بود و حسابی نگرانش بودیم، دیروز این تصویر از آخرین نقاشی اش را گذاشت و باعث شد خیلی زیاد از قبل نگرانش شویم!

اسکار گوگولی ترین تصویر سال را به مجید شهریاری ندهیم بعد به که بدهیم؟ حتی موش هم نمیتواند تو را بخورد مجید جان!

وقتی که اونی که خیلی وقت بود میخواستی بهش خبر بدی، خودش خبر میده.

میگویند که این دو عزیز، یعنی بهنام بانی و شهاب مظفری نامزد های نهایی خواندن تیتراژ برنامه ماه عسل هستند.

اگر بهنام بخواند: کاشکی برگرده، بازم چایی افطار سرده، اونی که رفته تا برگرده با سنگک دو طرفـــه…

اگر شهاب بخواند: چیکار میکنی اینجوری که دیوونه میشم بیا اذانتو یکم زودترش کن…

شیرین اسماعیلی بازیگر خوب سینما و تئاتر تصویری از خود در نمایش “دودمان” به اشتراک گذاشته هست. تئاتری به کارگردانی فرزاد باقری که هر شب در ارغنون به اجرا در می آید.

مهدی جان این چه وضعه شلوار پوشیدن است؟! آیا هم اوج را پایین کشیده ای و هم پایین را بالا؟!

سردار آزمون و رضا شکاری در حال بازگشت به کشور، جهت حضور در اردوهای تیم ملی. یکی بزرگسالان، دیگری تیم امید.

مهدی رحمتی با این استوری تولد حامد حدادی را تبریک گفت. تبریک به این قهرمان پرافتخار و خوش قد و قامت بسکتبال کشورمان.

صحنه ای تلخ که امیرحسین رستمی به خوبی آن را شرح داده و نمی دانیم در موردش چه بگوییم. تنها چیزی که مشخص است این است که قلب هر “انسانی” از دیدن این تصویر و نگاه مظلوم مادر توله ها پر از خون میشود.

شراره زن اگر همراه با اجرای مهدی بندری یا شمالی بود شاید می آمدیم، ولی انصافا مرکزی موسیقی جذابی ندارد.

سلفی آینه ای مهرداد میناوند و عشقش که به شیوه محسن افشانی، سانسور کرده هست. مبارک باشد آقا مهرداد.

راستی خبری از محسن دارید؟ آیا ناگهانی صفحه او و همسرش از دسترس خارج شده است دانست؟! اگر اطلاعی دارید برایمان کامنت بگذارید (مثلا خودمان نمیدانیم که کجاست و چه میکند)

سلفی مریم خدارحمی با سهیلا منصوریان یکی از خواهران ووشوکار قهرمان. باید به زودی منتظر سلفی های عزیزان در کنار زن های فوتسالیست که قهرمان آسیا شدند، باشیم.

احسان جان به جز اینی که گفتید، خاصیت مهم دیگری هم دارد که موجبات خنده و خوش حالی جمع را فراهم می کند. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما بودید، پوزش بابت اشکال فنی پیش آمده در روز گذشته که باعث شد یک روز غیبت داشته باشیم. امدواریم این عنوان تکرار نشود، ولی خب همه بر اختلالات گاه و بیگاه سرویس های اینترنتی و مشکلاتی که جهت فضا مجازی پیش می آید آگاه هستیم و بعضا اجتناب ناپذیر هست. شب و روزتان خوش و خداوند بزرگ یار و نگهدارتان.

برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | ارتباط | تصویری | قهرمان | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog