زنجیره سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل

زنجیره: سریال فرهنگ مستند نمایش اردبیل برنامه اردبیل جدول پخش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی قوه مجریه نیز

عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

عبارات مهم : ایران

علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی قوه مجریه نیز از نیروهای اطلاعاتی خواست ترساندن بعضی افراد به وسیله اراذل و اوباش را پیگیری کنند.

به گزارش خزاسان ؛ بعد از دو روز تعطیلی بعضی مغازه ها،دیروز بازار فعالیت خود را از سرگرفت و کسب و کار در آن به حالت عادی برگشت.

رؤسای اتحادیه های متفاوت در گفت و گوهایی از مشورت با وزیر صنعت طی روزهای گذشته خبر دادند. احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار هم به تسنیم گفت: اکثر مغازه های بازار باز است آیا که تعطیلی مغازه ها هزینه دارد و با بستن مغازه ها مشکلی حل نمی شود. وی در عین حال افزود: تعداد محدودی از واحدهای تجاری بسته هستند که ممکن است به علت تعطیلی پنج شنبه و جمعه و به مسافرت رفتن بعضی از کسبه باشد.

عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

فرماندار شیراز نیز فیلم انتشار یافته در اینترنت راجع به اعتراض در بازار شیراز را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی مدیر پلیس پایتخت هم راجع به ایجاد اخلال در روند کسب و کار بعضی مغازه ها که طی روزهای دوشنبه و سه شنبه رخ داد، گفت: در این زمینه پلیس با تمام توان و قدرت در بازار حضور داشته و جهت تامین امنیت بازار و بازاریان اقدام خواهد کرد.

آشنا: هسته مهم اغتشاش در پاساژ علاءالدین و بازار یکی بود

علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی قوه مجریه نیز

در این میان مشاور فرهنگی مدیر جمهور از بازداشت بعضی مسببان اتفاقات بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای اخیر خبر داد. در توئیت حسام الدین آشنا آمده است: «هسته مهم اغتشاش در پاساژ علاءالدین و بازار یکی بود. عنصرهای دست سوم در تور افتاده اند. عاملان و آمران در فهرست انتظارند و خبرهایی در راه است.» دیروز دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری تعدادی از خرابکاران اتفاقات بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داده بود.

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اعلام کرده بود دستگاه قضایی عموم جمعیت شرکت کننده در تجمعات بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران را اخلال گر نظام اقتصادی نمی داند. علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی قوه مجریه نیز از نیروهای اطلاعاتی خواست ترساندن بعضی افراد به وسیله اراذل و اوباش را پیگیری کنند.

حمایت مجدد مریم رجوی و مایک پمپئو

عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

مریم رجوی سرکرده منافقین هم در توئیتر مانند روزهای گذشته همچنان مردم را به اغتشاش و اجبار مغازه داران به تعطیلی مغازه های ارزش دعوت کرد. همچنین وزیر خارجه آمریکا در توئیتی با اشاره به تعطیلی چند مغازه در بازار تهران، نوشت: «کسی نباید از ادامه اعتراضات شگفت زده شود. مردم از فساد، بی عدالتی و بی کفایتی مسئولان ارزش خسته شده است اند. دنیا صدای مردم [ایران] را می شنود.»

واژه های کلیدی: ایران | بازار | تعطیلی | کمیسیون | علت تعطیلی | پلیس پایتخت | کمیسیون امنیت ملی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog